22 marca  2018 r. włoszczowska komenda kolejny raz współorganizowała Wojewódzki Finał Tenisa Stołowego o Puchar Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Rozgrywki zostały przeprowadzone na hali sportowej Powiatowego Centrum Kulturalno – Rekreacyjnego we Włoszczowie. W zawodach uczestniczyło 16 strażaków z 4 komend Państwowej Straży Pożarnej województwa świętokrzyskiego (zwycięzców poszczególnych grup kwalifikacyjnych): JRG II  Ostrowiec Świętokrzyski,  JRG  Opatów, JRG Skarżysko-Kamienna, JRG Chmielnik.

Uroczystego otwarcia turnieju w imieniu świętokrzyskiego komendanta wojewódzkiego PSP  st. bryg. Adama Czajki dokonał zastępca naczelnika Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Kielcach mł.  bryg.  Jan Brożyna.

Zwycięski puchar komendanta wojewódzkiego zdobył zespół strażaków ze Skarżyska Kamiennej. Drugie miejsce po zaciętej walce zdobyła  drużyna JRG Opatów.  Trzecie miejsce wywalczyli strażacy z JRG Chmielnik, a czwarte strażacy  reprezentujący barwy JRG II Ostrowiec Świętokrzyski .

Puchary i dyplomy kierownikom reprezentacji  wręczyli: mł.  bryg.  Jan Brożyna, bryg. Krzysztof Ciosek - komendant powiatowy włoszczowskich strażaków oraz dyrektor PCKR Pani Jolanta Tyjas.